CV Yazma ve Düzenleme - CV Nasıl Düzenlenir? - BestInCV
CV Yazma ve Düzenleme - CV Nasıl Düzenlenir? - BestInCV

CV Yazma ve Düzenleme

Yurtdışına iş başvuruları yapmayı düşünüyor veya hali hazırda iş başvuruları yapıyor ve mülakat veya iş teklifi alamıyor musunuz? Konu CV'niz ile yakından alakalı! Çünkü Türkiye'deki CV sistemi ile Avrupa'daki CV sistemi birbirinden farklı.

Avrupa için özel olarak CV düzenleme neden gereklidir? Avrupa'da her şeyin bir normu, standardı olduğu gibi CV'nin de standardı vardır ve bu standartlara göre başvurmadığınız takdirde CV'niz sadece şekil yetersizliğinden bile elenir. Avrupalı HR görevlileri, sizi değerlendirmeye aldığında sizin CV'nizin; Avrupa kriterlerine uygun; sade, rahat okunabilir, gözleri yormayan bir stilde ve bir taraftan da çekici ve sizin kalitenizi güzel bir şekilde yansıtan bir CV olmasını ister.

Peki benim CV'me BestinCV tam olarak ne katabilir? BestinCV sizin CV'nize tam olarak Avrupalı firmaların istediği standartlara uygun görüntüyü kazandırmaktadır. Türkiye ve Avrupa'daki CV sistem farklılıklarını ve pozisyon tanımlarını gözeterek, profilinizdeki tanımların Avrupa'ya uygun olarak dönüştürülmesini ve düzenlenmesini sağlar. Ayrıca, size özel olarak içerik düzenlemesi ve tecrübelerinizle dikkat çekmeniz için anahtar kelime ve ATS optimizasyonu yapılmaktadır. Tüm bunlar sizin başvurduğunuz veya başvuracağınız HR grubunun dikkatini çekmeniz için ön şart sayılmaktadır.