BestinCV Com Avrupa için CV ve Kariyer Danışmanlığı

KULLANICI ve ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Sistem Nasıl İşler?

Bu web sitesindeki içerik ("site"), Hollanda yasalarına göre kayıtlı, Beek en Donk şehri Leliestraat 24 adresinde bulunan Bestin Company (bundan böyle "BestinCV", "Biz", "Bizim" olarak anılacaktır) tarafından üçüncül kişilere (bundan böyle "Danışan" olarak anılacaktır) sağlanmaktadır. Hizmeti sağlayan çalışanlar "Danışman" olarak anılacaktır. Site üzerinden satın alınabilecek her türlü ana paket ve ek paketler bundan sonra "Hizmet" veya "Hizmetler" olarak anılacaktır.

Bu siteyi kullanarak / sipariş vererek / ödeme yaparak, aşağıdaki Hüküm ve Koşulları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz varsayılır. Bu şartları kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmayın veya hizmetlere erişmeyin.

Danışman, işi gerçekleştirmek için bu gereksinimleri kabul ettikten sonra, işi kararlaştırılan süre içinde tamamlamak ve kaliteyi sağlamak onun sorumluluğunda olacaktır. İş tamamlandıktan ve Müşteri tarafından onay verildikten sonra, Danışman ürünlerin tüm haklarını ve mülkiyetini Müşteriye devreder.

Siteye kayıt olurken lütfen, sizinle iletişime geçmemiz gerekebileceğinden, size ulaşabileceğimiz geçerli bir e-posta adresi / telefon numarası kullanın. Yanlış bir e-posta adresi ile kayıt yapmak, bu sözleşmenin Hüküm ve Koşullarının ihlali anlamına gelir.

Ayrıca Hizmetlerin; hizmet duyuruları, yönetim mesajları ve güncellemeler gibi Bizden gelen belirli iletişimleri de içerebileceğini anlar ve kabul edersiniz.

Müşteri tarafından seçilen pakete uygun olarak, Hizmet satın alınıp ücreti ödendikten hemen sonra Danışman Müşteri ile iletişime geçer. Danışman, başarılı bir şekilde tamamlanacak iş için ayrıntılı talimat listesinin takibinden sorumludur.

Herhangi bir kişisel bilgiyi (e-posta adresi veya telefon numarası dahil), Hizmetimiz dışında sizinle doğrudan çalışmalarını isteyen Yazarlarla ifşa etmenize ve paylaşmanıza izin verilmez. Sahte kelime ve kelime öbekleri içeren mesajlar, sistemimiz tarafından otomatik olarak engellenecek ve tarafımızca görülmeyecektir. Kişisel bilgilerinizi paylaşarak yakalanmanız durumunda, sipariş otomatik olarak "Bitir" olacaktır ve başka bir soruşturma veya tazminat seçeneği olmayacaktır. Bu tür vakaları hizmetimizi dolandırmak için bir girişim olarak görülür.

Bir Müşteri tarafından bir iş emri oluşturulduğunda, Danışman, işin ilerleyişini sürekli olarak takip edecektir ve Müşteri bu bilgiyi alabilmek için mail üzerinden iletişime geçebilir. Metin bilgileri içeren dosyaları Hizmetlerimizden yüklediğinizde, gönderdiğinizde, sakladığınızda veya aldığınızda veya Hizmetlerimizden benzer raporları kabul ettiğinizde, Bize (temsilcilerimiz, acentelerimiz, işverenlerimiz) dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, Kullanım, barındırma, saklama, yeniden üretme, türev çalışmalar (çeviriler, uyarlamalar veya diğer değişikliklerden kaynaklananlar gibi) oluşturmak için kalıcı, geri alınamaz lisans, bu tür içeriği iletirsiniz.

2. Bilginin Dağıtımı ve Telif Hakkı

Kontrolümüz dışında olan veya müşterinin ürünü indirememesi nedeniyle İnternet, e-posta vb. gibi hizmet sağlayıcılarınızdan kaynaklananlar da dahil olmak üzere herhangi bir tür teslimat sorunundan sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Destek Ekibimiz, size herhangi bir teslimat sorununda, Hollanda mesai saatleri dahilinde, yardımcı olmaya hazırdır.

Size teslim edilen ürünler ve diğer malzemelerle ilgili tüm telif hakkına sahip olacaksınız. Size teslim edilen ürünler ve diğer malzemelerle ilgili tüm telif hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca, dökümanın size teslim edildiği andan itibaren 5 iş günü içerisinde revizyon talep etme seçeneğiniz de vardır. Bu 5 iş günü içerisinde revizyon talep etmezseniz, hizmetimiz tarafınızca kabul edilmiş sayılacaktır.

Ne Biz ne de bağlı kuruluşlarımız ve / veya ortaklarımız, ürünlerin ve / veya başka kaynaklardan, Danışmanlardan alınan diğer yazılı materyallerin uygunsuz, yasadışı, etik olmayan veya başka bir şekilde yanlış kullanımından sorumlu olmayacaktır. Bu, intihal, sınır dışı etme, akademik denetimli serbestlik, burs / unvan / ödül / ödül / hibe / pozisyon kaybı, davalar, kötü not verme, başarısızlık, uzaklaştırma veya diğer disiplin veya yasal işlemleri içerir.

Siparişiniz için gerekli kaynakların nadir, belirsiz, açık kaynaklı olmaması veya genel kamuya açık olması durumunda, bu sizin sorumluluğunuzdadır ve bu vesile ile Siparişinizi verdiğiniz anda bu malzemeleri sağlamayı kabul edersiniz. Bunu yapmamak, bu Hüküm ve Koşulların ihlaline neden olacaktır ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, siparişinizi tamamen veya kararlaştırılan süre içinde tamamlamayı reddetmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, söz konusu ihlali gidermek için gerekli görülen her türlü işlemi yapabiliriz. Sebep; siparişinizin kabul edilen sayfa gereksinimlerine tam olarak uymayı reddetme ve / veya ücretsiz revizyonlar ve / veya herhangi bir geri ödeme sunmayı reddetme.

Hizmetlerimizi kullanarak, tarafımızca düzenlenen CV'nizin ve cover letter dökümanınızın üçüncü şahıslar ile sizin iş bulabilmeniz ve düzenlenmesi amaçlı olarak paylaşılmasını kabul etmektesiniz.

3. Hizmetler ve Hizmetlerin Sınırları

Site üzerinden satın alınacak Hizmetler ile ilgili açıklamalar ve uyarılar için bu bölüm dikkatli bir şekilde okunmalıdır.

Hizmetlerimiz ile ilgili hem buradaki uyarılarımızı hem de Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) kısmındaki cevaplarımızı bilmekle ve kabul etmekle yükümlüsünüz. Aşağıda uyarılarımızı bulabilirsiniz;
- BestinCV herhangi bir şekilde Müşteri'nin iş bulması veya bulamaması konusunda sorumlu değildir. Verilen hizmet, Müşteri'nin iş bulma şansını artırma amaçlı olarak verilmektedir, ancak hiçbir şekilde iş bulabileceği taahhüt ve garanti edilmemektedir. Bu konu Müşteri'nin kendi performansı ve kalitesi ile ilişkilendirilecektir.
- BestinCV, Müşteri adına, yalnızca CV'lerinin İşe Alım Ajanslarına dağıtımı aşamasında başvuru yapmaktadır. Bunun dışında hiçbir şekilde BestinCV, Müşteri'nin iş bulabilmesi amacıyla yapacağı başvuruların yapılmasından sorumlu değildir.
- BestinCV'den, aşağıda detaylı bir şekilde işlenmiş "Hizmet Detayları" kısmında belirtilenler dışında herhangi bir hizmeti talep etme hakkınız bulunmamaktadır. Hizmetin verilme şekli de yalnızca BestinCV tarafından belirlenmektedir. Kişisel yorumlarla değiştirilemez.
- BestinCV Müşteri'leri hiç bir şekilde bir ülkeye yollamamaktadır. Müşteri'lere iş bulmayı garanti etmemekle birlikte, iş bulmamaktadır.
- BestinCV'nin Müşteri'nin satın aldığı danışmanlık hizmetlerini tamamlaması dışında, Müşteri'nin iş bulma süreçlerine dair, herhangi bir şekilde takip sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu maddede belirtilen hususa "CV'nizi İşe Alım Ajanslarına Ekleme" hizmeti de dahildir. Taahhüt edilen yalnızca CV'nin İşe Alım Ajanslarına ulaştırılmasıdır.
- BestinCV, müşterinin satın aldığı hizmetin yapımı ve revizyonu sırasında, müşteri ile mail üzerinden iletişim kurar. Ancak, müşterinin onayı ile hizmet tamamlandıktan (CV, cover letter, LinkedIn) veya 3.5 maddesindeki süreler aşıldıktan sonra, müşteri BestinCV'ye; öneri, yardım veya talep içeren bir mail atamaz veya atılması takdirinde BestinCV cevap vermeme hakkına sahiptir.

Hizmetlerimiz 4 Ana Paket; "İlk Adım Paketi", "Profesyonel Paket", "Premium Paket" ve "Avrupa Paketi" ile 5 Ek Paket "CV'nizi İşe Alım Ajanslarına Ekleme", "Mülakat Koçluğu", "Yurtdışı Danışmanlığı", "Hızlandırılmış Hizmet" ve "TR-EN Çeviri Hizmeti" hizmetlerini içermektedir. 5 Ek Paket, yalnızca Ana Paketlerden birisi satın alındıktan sonra ek olarak kullanılabilecektedir.

3.1. Ana Paket Kapsamları

Satın alacağınız paketler ile birlikte aşağıdaki detaylı hizmetlere hak kazanacaksınız;

Profesyonel Paket: CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi

Premium Paket: CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi, CV'nizin hedeflediğiniz ülkelerdeki İşe Alım Ajanslarının Havuzuna Eklenmesi, Mülakat Koçluğu veya Yurtdışı Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yalnızca Tarafınızca Seçilen Biri

Avrupa Paketi: CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi, CV'nizin hedeflediğiniz ülkelerdekiİşe Alım Ajanslarının Havuzuna Eklenmesi, Mülakat Koçluğu, Yurtdışı Danışmanlığı

Mega Paket: CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi, CV'nizin hedeflediğiniz ülkelerdekiİşe Alım Ajanslarının Havuzuna Eklenmesi, Mülakat Koçluğu, Yurtdışı Danışmanlığı, WhatsApp Desteği

3.2. Hizmet Detayları

CV Yazma ve Düzenleme: CV'nizin BestinCV bilgi birikimine ve Avrupa kriterlerine göre değerlendirilip yeniden yazılması ve düzenlenmesi işidir.

CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi: CV'nizin düzenlenmesi aşamasında tarafınızdan ilgilendiğiniz iş ilanları ve pozisyonlara ait bilgi talep edilecek ve CV'niz düzenlenirken bunlara uygun halde düzenlenecektir.

Cover Letter Yazma ve Düzenleme: Avrupa başvurularınızda kullanmanız gereken cover letter dökümanının size özel bir taslak olarak yazımı, düzenlenmesi ve tarafınıza sunulması işidir.

LinkedIn Düzenleme: Müşteri'ye ait LinkedIn profilinin profesyonel standartlara göre ve kariyer avcılarının dikkatini çekecek şekilde yeniden düzenlenmesi işidir.

Teşekkür ve Takip Mailleri: BestinCV bilgi birikimine göre uygulanan bu yöntem için gerekli mail taslaklarının ve açıklamaların Müşteri'ye teslimi işidir.

CV'nizin İşe Alım Ajanslarına Eklenmesi: BestinCV tarafından düzenlenen ve kriterlere uygun hale getirilen CV'nizin; yine BestinCV tarafından anlaşılan veya CV sunumuna müsait olan İşe Alım Ajanslarına internet üzerinden veya elden iletilmesi işidir. Bu hizmeti veya hizmetin dahil olduğu ana paketleri satın alarak CV'nizin BestinCV tarafından üçüncü şahıslarla paylaşılmasına izin vermiş olacaksınız. BestinCV tarafından CV'nizin en az 2 İşe Alım Ajansına gönderileceği taahhüt edilmektedir.

Mülakat Koçluğu: Gireceğiniz Türkçe veya İngilizce mülakata hazırlık amacıyla 50dk Skype video görüşmesi yapılmakta ve mülakat eğitimi verilmektedir.

Yurtdışı Danışmanlığı: Size uygun yurtdışına gidiş yolları, ülkelerin en son vize durumları ve yurtdışına çıkış planınızın oluşturulması ile ilgili olarak 50dk Skype video görüşmesi üzerinden danışmanlık hizmeti verilmektedir.

WhatsApp Desteği: Düzenlemenin bitmesi sonrasında ilk 3 ay boyunca özel olarak sorularınızın en geç 1 iş günü içerisinde yanıtlandığı hizmet paketidir.

Hızlandırılmış Hizmet: Ek paket olarak ana paketler üzerine ekleyebileceğiniz bu hizmeti satın almanız halinde; "CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi" hizmetlerini, sizin de cevaplarınızı ivedi bir şekilde vermeniz şartıyla, 48 ila 72 saat aralığında size teslim edeceğiz.

TR-EN Çeviri Hizmeti: Bu hizmeti satın almanız halinde CV'nizi bize Türkçe olarak gönderip İngilizce olarak düzenletebilmektesiniz. Bizden herhangi bir ana paket aldıktan sonra CV'nizi istediğimizde Türkçe CV gönderirseniz, bu madde kapsamında sizden bu bedeli sonradan talep etme hakkımızı saklı tutmaktayız.

3.3 Hizmetlerimizin Tekilliği

BestinCV’den hizmet almak isteyen herkes bir mail hesabı üzerinden en fazla 1 Ana Paket satın alabilir. Aile içerisinde dahi olsa, aynı mail üzerinden farklı kişiler için birin üzerinde Ana Paket satın alınamaz. Hizmet satın almak isteyen her kişinin siteye ayrıca üye olması ve kendi hesabı üzerinden hizmeti satın alması gerekmektedir.

3.4. Satın Alınan Hizmetin Geçersiz Olması Durumu

BestinCV sitesinden satın alınan bir hizmetin, satın alınma tarihinden itibaren; 1 ay (30 gün) boyunca kullanılmaması, tarafımızca atılan emaillere bu süre zarfında cevap verilmemesi ve bu gibi Müşteri kaynaklı sebeplerle hizmetimizin ilerleyememesi durumunda, bu durum BestinCV' nin diğer çalışmalarını sekteye uğratacağı için, BestinCV, 1 ay sonunda hizmeti, Müşteri'nin Kullanıcı Sözleşmesi'ni ihlalini sebep göstererek tamamlanmış sayacaktır.

3.5. Hizmet ile İlgili Süreler

BestinCV, satın alınan hizmetlerde; "CV Yazma ve Düzenleme, CV'nizin İlgilendiğiniz İş İlanlarına/Pozisyona Uygun Hale Getirilmesi, Cover Letter Yazma ve Düzenleme, LinkedIn Oluşturma/Düzenleme, Teşekkür ve Takip Mailleri Hakkında Bilgilendirme ve Taslakların İletimi" işlerinin tamamını 45 gün içinde bitirmekle yükümlüdür. Bu aşamada atılan emaillerde Müşteri tarafından atılan maillerde 5 iş gününü geçen bir cevap olursa, BestinCV'nin gün sorumluluğu ortadan kalkmaktadır ve gecikme, Müşteri kaynaklı olarak kabul edilecektir.

"CV'nizin hedeflediğiniz ülkelerdeki İşe Alım Ajanslarının Havuzuna Eklenmesi, Mülakat Koçluğu, Yurtdışı Danışmanlığı" hizmetlerinin alınacağı zamanın ise BestinCV ile Müşteri'nin mutabakatı ile belirlenmesi gerekmektedir. Bu konularda BestinCV, bu hizmetleri kullanması için Müşteri'ye 1 yıl (365 gün) süre vermektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan hizmetler, BestinCV tarafından kullanılmış sayılacaktır.

Danışanın, BestinCV'nin haberi dahilinde veya haberi olmadan, AB sınırları içerisinde bir iş bulması ve çalışmaya başlaması durumunda satın alınan Hizmet tamamlanmış sayılacaktır. Bu durumda geriye kalan herhangi bir alt hizmet bulunması durumunda, hizmetin kullandırılması BestinCV'nin iyi niyetine bağlı olacaktır.

3.6 Hizmetler Satın Alınırken Kupon Kullanılması

BestinCV hizmetlerini satın alırken, BestinCV'nin dönemlik olarak yayınlayabileceği veya size özel olarak düzenleyebileceği indirim kuponlarından yararlanabilirsiniz. Bu şekilde bir kupon düzenlenmesi halinde "Satın Alma" aşamasındayken kuponun seçtiğiniz paketlere uygulanması gerekmektedir. Bu durumda hizmetlerden indirimli olarak yararlanacaksınız. BestinCV'nin satışlarda kupon kullanması ile ilgili olarak, bu sözleşmeyi üye olurken onaylayan tüm üyelerce aşağıdaki maddeler kabul edilmiş sayılacaktır; - Bir satın alma için yalnızca bir kupon uygulanabilir. Aynı kupon iki kere uygulanamaz veya birden fazla kupon uygulanamaz.

- Kuponlar üyelikler arası devredilemez ve nakit karşılığı istenemez.
- BestinCV tarafından farklı platformlardan paylaştığı indirimlerden, müşterinin satın alma sonrası haberi olması halinde, müşteri geriye dönük herhangi bir talepte bulunamaz.
- BestinCV tarafından, kişiye özel olarak düzenlenen bir kuponun, başkası tarafından kullanılması halinde, BestinCV bu indirimi iptal etme ve fiyat farkı talep etme hakkına sahiptir.
- İndirim kuponu ile verdiğiniz sipariş iptal edildiğinde veya hizmeti iade ettiğinizde, indirim kuponunuz otomatik olarak üyeliğinize yeniden tanımlanmaktadır.

4. Ödeme, Vergi ve Ters İbraz(Geri Ödeme)

Müşteri tarafından BestinCV'ye ait Hizmetler seçildiğinde ödemenin yapılması ile aktif hale gelmektedir. Ödeme yapıldıktan sonraki 3 iş günü içerisinde Müşteri'nin Hizmetten cayma hakkı bulunmaktadır. Bu durumda, hali hazırda çalışması başlatılan işlerin ücretleri kesilecek şekilde kalan miktar 3-10 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Tarafınıza gönderilen dökümanlar için her türlü kanal üzerinden bize verilen onay ile veya 5 günlük cevapsızlık ile birlikte döküman tarafınızca onaylanmış sayılacaktır. Bu 5 gün içerisinde her türlü makul kanal üzerinden geri dönüş sağlayarak revizyon isteyebilirsiniz.

Ters ibraz (bir Müşterinin kart düzenleyicisine veya finans kurumuna sunduğu bir ödemeye itiraz etme) ve sonraki herhangi bir iptal talimatı, tarafımızdan değil, ödeme ürünü veren kuruluş veya üçüncü taraflar (ödeme işlemcileri gibi) tarafından yapılır. Bu tür talimatları takip etmek zorundayız. Bu ters ibraz aşamasında yapılacak kesintileri tarafınızdan rücu etme hakkına sahip olacağımızı kabul etmektesiniz.

Herhangi bir ters ibraz talebi veya başka bir "Bilgi Talebi" veya benzer bir işlem başlatırsanız, bu tür bir ters ibraz talebini geçersiz kılmak için bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizle ilgili her türlü bilgiyi paylaşmamızı açıkça kabul ediyor ve onaylıyorsunuz.

Sunulan hizmetlerin yargı yetkisine bağlı olarak uygulanabilecek tüm hizmetler veya katma değer vergileri dahil olmak üzere tüm vergileri ödemekten siz sorumlusunuz.

İkametinize veya bulunduğunuz yere bağlı olarak, bizden aldığımız belirli ücretler üzerinden, belirli valorem veya diğer vergilere tabi olabilirsiniz. Bu vergiler, varsa, size fatura edilen ücretlere eklenecektir.

Yargı bölgenizdeki gelir vergisi hükümleri kapsamındaki yükümlülüklerinize uymanız gerektiğini kabul edersiniz.

5. Para İade Garantisi

Para iadesi talebinin yapılmasının genellikle benzersiz nedenleri olduğundan, geri ödeme isteklerini duruma göre değerlendiririz. Lütfen siparişinizin kalitesinin düşük olduğuna dair belgelenmiş kanıt isteyebileceğimizi unutmayın (ör. Eğitmeninizin geri bildiriminin taranmış kopyası, intihal raporu vb.). Para iadesi talebinde bulunmanız gerekiyorsa, siparişinizi derhal askıya alacağız ve Kalite Güvence Departmanımıza (QA) ileteceğiz. Bulgular memnuniyetsizlik nedenleri ile karşılaştırdıktan sonra gerekli düzeltici eylemler yapılacaktır. Hatalar veya ilk talimatlarla bazı uyumsuzluklar nedeniyle parayı geri ödersek, QA Departmanımız tamamen kendi takdirine bağlı olarak kağıdın kalitesini değerlendirir ve kağıttaki yanlış içerik yüzdesi ve mevcut hatalar ile karşılaştırılabilir bir tutarı iade eder.

Müşteri Destek Merkezimiz, iletişim yollarından herhangi biri aracılığıyla istediğiniz zaman size açıktır ve herhangi bir iade talebine veya diğer sorunlara derhal yanıt verecektir. Ancak "Geri Ödeme Süresi" içerisinde herhangi bir mesaj kanalı kullanılarak böyle bir talep alınmazsa, şirket yukarıda belirtilen talebi yerine getirmek veya değerlendirmek zorunda olmayacaktır.

Geri Ödeme Süresi, Müşteri’nin Hizmet için ödeme tarihinde başlar ve Geri Ödeme Süresinin son gününde sona erer. Siparişten vazgeçmeniz durumunda para iadesi talep etmek için 3 iş günü sunuyoruz ("Geri Ödeme Süresi"). Geri Ödeme Süresi sona erdiğinde, ödenen tutarları tam olarak iade edemeyeceğiz.

6. BestinCV Sözleşme İptal Hakkı

Hizmet satın almaları Site üzerinden herhangi bir denetleme olmaksızın herkes tarafından satın alınabilmektedir. Ancak aşağıdaki durumların oluşması halinde, satın alınan bu Hizmetler, daha sonradan BestinCV tarafından, ücret iadesi ile birlikte, iptal edilebilecektir;

- Müşteri tarafından herhangi bir saygısızlık yapılması, herhangi bir Argo söz, küfür vs. kullanılması
- Müşteri'nin hizmetten yeterli derecede verim alamayacak kadar az niteliğe sahip olması (Bu madde ile Müşteri'nin korunması amaçlanmaktadır).
- Müşteri eğer hali hazırda Avrupa'ya yönelik iş başvurusu yapmak üzere paketlerden herhangi birini satın alır ve sahip olduğu mevcut nitelikleri yetersiz olması sebebiyle Avrupa'ya başvuru yapmaya yetkin durumda olmaz ise; BestinCV bu kişi ile arasındaki ticari ilişkisini bu sebeple iptal edebilecektir. Müşteri'nin sahip olduğu mevcut niteliklerin yetersiz olması ile şu anlatılmak istenmektedir; "Müşteri'nin Yabancı Dilde En Az Akıcı Konuşma Seviyesinde Olmaması ve Bir Mülakata Katılabilecek Yetenekte Olmaması", "Müşteri'nin Mesleki Tecrübesinin BestinCV'nin Çalışma Alanına Uygun Olmaması"
- Müşteri tarafından verilen bilgilerde yanlış yönlendirme yapılması ve yanlış bilgi paylaşılması.

7. Sorumluluk Reddi ve Garantisizlik

Hizmetimiz, ticari elverişlilik garantileri veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi dâhil herhangi bir açık veya zımni garanti olmaksızın "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Hiçbir durumda hizmetlerimiz, malzemelerin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan hasarlardan (sınırlama olmaksızın kar kaybı zararlar, iş kesilmesi, bilgi kaybı dâhil) sorumlu olmayacaktır; güvenli sunucularımıza yetkisiz erişim veya kullanım ve / veya; burada depolanan herhangi bir ve tüm kişisel bilgi ve / veya mali bilgiler; herhangi bir müşteri veya diğer üçüncü taraf tarafından sitemize veya sitemiz üzerinden aktarılabilecek hatalar, virüsler, trojan atları ve / veya benzerleri; herhangi bir içerikte ya da sitemiz aracılığıyla yayınlanan, e-posta edilen, aktarılan veya başka bir şekilde kullanılan herhangi bir içeriğin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hata veya eksiklik. Üçüncü taraf web sitelerine reklamlar gibi bağlantılar sağlayabiliriz. Üçüncü şahıs tarafından sitemiz yoluyla reklam veya sunulan herhangi bir ürün veya hizmet için ya da herhangi bir banner veya başka reklamda öne çıkan herhangi bir ürün veya hizmet için garanti vermiyor, onaylamıyoruz veya sorumluluk kabul etmeyiz. Bu üçüncü taraf siteleri kendi gizlilik politikalarına sahiptir. Bu web sitelerinin bilgilerinizi nasıl topladığını, kullandığını ve paylaştığını anlamak için siteden bağlantıyı seçtiğiniz web sitelerinin gizlilik politikalarını incelemenizi teşvik ediyoruz. BestinCV dışındaki web sitelerindeki gizlilik politikaları veya diğer içeriklerden sorumlu değiliz. Bir çevrimiçi hizmet sağlayıcı olarak, bu tür zararların olasılığı hakkında tavsiye edilmiş olsa bile, kullanıcılarının herhangi bir kamu forum, blog veya diğer etkileşimli alanda sağladığı herhangi bir bildirim, temsil ya da içerikten sorumlu değiliz. Bazı yargı bölgeleri dolaylı veya arızi zararlara ilişkin sorumluluğun hariç tutulmasını veya sınırlandırılmasını yasaklar, yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Ayrıca hizmetinin güvenli veya kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz; bu materyallerde bulunan bilgiler, metin, grafikler, bağlantılar veya diğer öğeler doğru ve tam olacaktır. Bu materyallerde her zaman haber vermeksizin değişiklik yapabiliriz. Materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmuyoruz.

Herhangi bir iletişim ağının veya hattının, bilgisayar çevrimiçi sistemlerinin, sunucularının veya sağlayıcılarının, bilgisayar ekipmanlarının, yazılımlarının herhangi bir sorunundan veya teknik arızasından, teknik sorunlar veya İnternette veya Hizmetlerimizden herhangi biri aracılığıyla trafik tıkanıklığı nedeniyle herhangi bir e-postanın arızalanmasından sorumlu değiliz.

Materyallerin / dokümanların katılımı veya indirilmesiyle ilgili veya bunlardan kaynaklanan (yalnızca görüntüleme amacıyla) Müşterinin veya herhangi bir kişinin bilgisayarının zarar görmesi veya zarar görmesi dahil, bunların kombinasyonu.

8. BestinCV'nin Hizmeti ile İlgili Şirket Özel Bilgileri

BestinCV'nin, Hizmetinin devamlılığını sağlamak ve şirket çıkarlarını gözetmek adına, bazı bilgiler Müşteri ile paylaşılamayacak "Özel Bilgiler (Confidential Information)" olarak sınıflandırılacaktır. Bu özel bilgiler; piyasadaki diğer rakip şirketlere karşı avantaj sağlayacak, Hizmetin devamlılığı ile ilgili ve özellikle ticari ilişkileri içeren bilgilerdir.

9. Tartışmalı Durumlar / Anlaşmazlıklar

Bu anlaşmanın veya hükümlerinden herhangi birinin uygulanması için herhangi bir dava veya adli kovuşturma, Hollanda'nın yetkili yargı mahkemelerinde başlatılacaktır.

10. Bize Ulaşın

Bu Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz, info@bestincv.com adresine e-posta göndererek ve endişenizle ilgili bize bilgi sağlayarak dikkatimize sunulmalıdır.

Çerez Kullanımı

Çerezler (cookie), bestincv.com web sitesini ve hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgi için gizlilik politikamızı ziyaret edebilirsiniz.